Jsme tu pro vás

… a to už od roku 2014.

Značku Obliqo založila MgA. Lenka Juklíčková, zkušená interiérová designérka s praxí z řady dalších ateliérů. Dnes náš tým designérů a architektů čítá čtyři členy, kteří navzájem spolupracují, doplňují se a inspirují. Spolupracujeme také s externími vizualizátory a prověřenými řemeslníky, firmami a dodavateli, kteří nám pomáhají dotáhnout realizační část zakázky do zdárného konce.

Za dobu svého působení jsme navrhli a realizovali mnoho interiérů v soukromém sektoru, občas ale zavítáme i do komerčních sfér. Máme za sebou realizace vstupních lobby, recepcí, kanceláří, hotelů i restaurací.

Kdo jsme

Navrhujeme interiéry, ve kterých se skvěle žije. Jsme tým zkušených designérů a architektů zaměřených na interiérový design a máme jediný cíl: abyste se doma cítili skutečně „jako doma“.

Co pro vás můžeme udělat

Navrhneme pro vás interiér na míru: ať už jde o rodinný dům, byt v developerském projektu, nebo třeba horský apartmán. Zpracujeme koncept vycházející z vašich konkrétních potřeb a požadavků, bezproblémově vás provedeme celým projektem, a budete-li chtít, postaráme se také o kompletní realizaci.

Realizace interiérů řešíme na klíč: od stavebních úprav přes podlahy, dveře, atypický nábytek, zařizovací prvky až po doplňky.

Naše filozofie

Náš cíl? Interiér na míru, to celé na druhou. Nechceme, abyste se doma cítili jako v muzeu. Máme za to, že interiér má především sloužit – vám, vaší rodině a vašim každodenním zvyklostem, vždy s maximálním využitím potenciálu řešeného prostoru.

K návrhu proto přistupujeme komplexně. Zajímá nás celkové funkční uspořádání, design, kvalita použitých materiálů i originalita celkového řešení. Námi navržený interiér vždy vychází z vašich potřeb i konkrétního životního stylu. A navíc skvěle vypadá!

Jak se s námi pracuje?

Jednoduše, pružně a bez zbytečných průtahů. A konkrétně?

Interiéry nenavrhujeme z rychlíku. Věříme totiž, že důkladné a podrobné zadání je základ. Nejprve s vámi proto důkladně probereme váš architektonický záměr a konkrétní potřeby. Na oplátku vám prozradíme vše, co bude zajímat vás: co a jak pro vás můžeme udělat, jak dlouho to asi potrvá a kolik to celé bude stát.

Pak už se můžeme pustit do práce. Navrhneme kompletní uspořádání vašeho prostoru a vizuální koncept (odprezentovaný fotorealistickými 3D vizualizacemi). Vše s vámi neustále diskutujeme a upravujeme na základě vašich konkrétních připomínek. Postaráme se také o zpracování technických podkladů pro stavbu, výkresy atypického nábytku nebo výběr konkrétních zařizovacích prvků a svítidel.

Kdy se na nás obrátit?

Do vašeho projektu zvládneme naskočit kdykoliv, a to s jediným cílem – dostat z daného prostoru to nejlepší. Vždy ale platí, že čím dřív se na nás obrátíte, tím bude celkový výsledek lepší. Spolehlivě vás provedeme celou rekonstrukcí a pomůžeme vám předejít případným chybám, které by vás v budoucnu mohly stát nejen čas, ale i zbytečné peníze.

Tým